«Говори українською, бо живеш на своїй землі!» Презентація книги Феодосії Колесник

20.03.2023

Ми всі українці! Ці слова молодої авторки Феодосії Колесник стали своєрідним епіграфом до презентації навчального посібника для людей, які переходять на рідну мову, – «Говори українською, бо живеш на своїй землі!» Творча зустріч відбулася 17 березня 2023 року в Центрі інтелектуального та творчого розвитку Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

За словами Феодосії Колесник, мета заходу – це передовсім розширення можливостей для підвищення мовленнєвої компетентності в освітньому процесі. Дослідниця представила слухачам авторське бачення, як стати носіями культури власного народу, зберегти свою ідентичність. Серед основних акцентів презентації: проблеми низького рівня володіння рідною мовою; мовна поведінка та мовна стійкість в часи російсько-української війни; мовний бар'єр; упередження про рідну мову, їхній вплив на світогляд народу.

«Будуймо разом Україну Духу, Україну Розуму, Україну Серця – навіки, до нескінченності, на Радість Світам!» – на цій високій патріотичній ноті завершилося презентаційне дійство, що об`єднало різних, але рідних Українців.

вул. Володимира Великого, 30, м. Дрогобич, Львівська обл., 82100, (0324) 42-40-69, e-mail: biblioteka@dkng.net.ua
Створено за допомогою Webnode