Про нас
історія створення

Бібліотека ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» функціонує з початку заснування навчального вузу, з 1945 року. У ці роки книжковий фонд бібліотеки налічував 1000 одиниць літератури. На сьогоднішній день книжковий фонд бібліотеки становить понад 88 000 одиниць навчальної довідкової та художньої літератури.

Бібліотека має два відділи: абонемент і читальний зал. У 2008 році при бібліотеці був створений комп'ютерний кабінет, в якому студентам надається можливість працювати з електронними варіантами навчальної літератури. Комп'ютерний клас підключений до глобальної мережі Інтернет, тому студенти та викладачі мають можливість працювати із світовими електронними бібліотеками.

Викладачами коледжу розроблені електронні варіанти навчально-методичних посібників для поглибленого вивчення студентами навчальних дисциплін, інструктивно-методичні матеріали для підготовки студентів до лабораторних та практичних занять тощо. Усі ці навчальні матеріали в бібліотеці також представлені в електронному варіанті.

З 2013 року студенти та викладачі Дрогобицького коледжу нафти і газу також мають можливість доступу до електронних баз даних НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАФТИ І ГАЗУ, яка вважається однією із найбільших вузівських бібліотек України.