Про нас

Наша історія

Бібліотека Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу функціонує з початку заснування навчального закладу, з 1945 року. У ці роки книжковий фонд бібліотеки налічував 1000 одиниць літератури. На сьогоднішній день книжковий фонд бібліотеки становить понад 88 000 одиниць навчальної довідкової та художньої літератури.

У 2008 році при бібліотеці був створений комп'ютерний кабінет, де студенти мали можливість працювати з електронними варіантами навчальної літератури. Викладачами коледжу розроблені електронні варіанти навчально-методичних посібників для поглибленого вивчення студентами навчальних дисциплін, інструктивно-методичні матеріали для підготовки студентів до лабораторних та практичних занять тощо. Усі ці навчальні матеріали в бібліотеці також представлені в електронному варіанті та розміщені у віртуальному навчальному середовищі коледжу - сайті дистанційного навчання "ДФКНГ - Навчання ONLINE".

У 2021 році на базі читального залу бібліотеки створений центр інтелектуального та творчого розвитку. Викладачі та студенти (зокрема ті, які проживають у гуртожитку навчального закладу), можуть використовувати комп'ютерне обладнання бібліотеки при підготовці до занять. Дане приміщення слугує також базою для проведення виховних заходів за участі вихователів та студентського самоврядування. У центрі інтелектуального та творчого розвитку проводяться навчальні лекції, семінари та практичні заняття, які передбачають використання комп'ютерного та мультимедійного обладнання. У вільний від занять час центр інтелектуального та творчого розвитку використовується як база для проведення таких інформаційних заходів, як конференцій, семінарів, «круглих столів», тренінгів тощо. 

вул. Володимира Великого, 30, м. Дрогобич, Львівська обл., 82100, (0324) 42-40-69, e-mail: biblioteka@dkng.net.ua
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати