Про нас

наша історія

Бібліотека Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу функціонує з початку заснування навчального закладу, з 1945 року. У ці роки книжковий фонд бібліотеки налічував 1000 одиниць літератури. На сьогоднішній день книжковий фонд бібліотеки становить понад 88 000 одиниць навчальної довідкової та художньої літератури.

Бібліотека має два відділи: абонемент і читальний зал. У 2008 році при бібліотеці був створений комп'ютерний кабінет, в якому студентам надається можливість працювати з електронними варіантами навчальної літератури. Комп'ютерний клас підключений до глобальної мережі Інтернет, тому студенти та викладачі мають можливість працювати із світовими електронними бібліотеками.

Викладачами коледжу розроблені електронні варіанти навчально-методичних посібників для поглибленого вивчення студентами навчальних дисциплін, інструктивно-методичні матеріали для підготовки студентів до лабораторних та практичних занять тощо. Усі ці навчальні матеріали в бібліотеці також представлені в електронному варіанті та розміщені у віртуальному навчальному середовищі коледжу - сайті дистанційного навчання "ДФКНГ - Навчання ONLINE".

З 2013 року студенти та викладачі Дрогобицького коледжу нафти і газу також мають можливість доступу до електронних баз даних НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАФТИ І ГАЗУ, яка вважається однією із найбільших вузівських бібліотек України. 

Сьогодні бібліотека будь-якого навчального закладу, як ніколи, має відповідає на запити сучасного суспільства. Прагнучи бути в тренді з вимогами соціуму, бібліотеки змушені пристосовуватися до інформаційних потреб цього суспільства і тим самим вдосконалювати свою діяльність та надавати нові послуги, які до цього часу були їм не характерні.

Бібліотека Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу запрошує до спільної реалізації проєкту створення центру інтелектуального та творчого розвитку на базі читального залу навчального закладу. Детальна інформація щодо проєкту на офіційному сайті коледжу за адресою: 

вул. М. Грушевського, 57, м. Дрогобич, Львівська обл., 82100, (0324) 42-40-69, e-mail: biblioteka_dkng@ukr.net
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!